Karate Benešov má nový web!

Chceme být COOL a proto nás najdete na nové adrese www.karatebenesov.JECOOL.net. Snad se Vám budou líbit alespoň tak, jak se líbí nám. Dále ovažujeme za důležité sdělit, že z důvodu duplicity obsahu budou nové informace doplňovány toliko na náš COOL web. Děkujeme za pochopení.


Druhý seminář Gojukai Karate v Benešově

Poslední říjnový víkend se v Benešově, konkrétně v Domě dětí a mládeže, konal druhý seminář Gojukai Karate. Mezi nejvýznamnější účastníky tohoto semináře patřil pan Vladislav Míka (pátý dan - přeseda I. K. G. A pro ČR a A) a jeho čestný zahraniční host. Velké díky rovněž patří ostaním přestavitelům klubů z Prahy a Jindřichova Hradce díky nimž jsme se opět naučili něco nového. Ostatně jak akce probíhala se můžete podívat v přiložené galerii...


Seminář Gojukai Karate v Benešově

V termínu 31. 10. - 1. 11. 2015 se bude v DDM Benešov konat víkendový seminář Goju kai karate za účasti pana Vladislava Míky (předseda I. K. G. A. pro ČR a A - 5th dan) a dalších představitelů českého Goju kai karate. Během tohoto semináře máte jedinečnou možnost získat nové poznatky, zkušenosti a zacvičit si s těmy nejlepšími karatisty v České republice.


Goju cup 2015

Naši bojovníci se zúčastnili Goju cupu 2015 v Jindřichově Hradci. Díky svému umu a důslednému tréninku získali nejvyšší ocenění v několika disciplínách.
Tímto jím gratulujeme a jsme na ně právem hrdí.
V přiložené galerii si můžete prohlédnout jak vše probíhalo.


Nábor nových členů


Vzdali jsme čest...

„Život je stále plynoucí proces, v jehož průběhu se vždy objeví nějaké nepříjemné věci - mohou zanechat jizvu, ale život přece plyne, a pokud se zastaví, zvětrá stejně jako voda. Jdi statečně kupředu, můj příteli, protože každá zkušenost je lekcí.“

Autorem těchto slov je, ve světě známí pod jménem, Bruce Lee. Karate Benešov - Sportovní klub Policie České republiky je rád, že díky panu Matúši Škoríkovi mohl uctít památku tohoto velkého bojovníka, jenž je pro mnohé příkladem.


Výkendový seminář Goju kai Karte

V termínu 25. 4. - 26. 4. 2015 nás svou návštěvou poctí pan Vladislav Míka (předseda I. K. G. A. pro ČR a A - 5th dan) a další představitelé českého Goju kai karate. Během tohoto semináře máte jedinečnou možnost získat nové poznatky, zkušenosti a zacvičit si s těmy nejlepšími karatisty v České republice.

Pro účast na semináři je nezbytné vyplnit přihlášku - ke stažení >>Z D E<< a zaplatit Domem dětí a mládeže Benešov stanovený poplatek z něhož budou hrazeny jen provozní náklady (elektřina, teplo, ...).


Plán akcí pro druhé pololetí roku 2015

25. - 26. 4. 2015, Benešov u Prahy, seminář
22. - 23. 5. 2015, Veselí nad Lužnicí, seminář
19. - 20. 6. 2015, Jindřichův Hradec, seminář + zkoušky


Seminář v Semicích

Naši žáci se ve dnech 20. 3. - 22. 3. 2015 zúčastinili celorepublikového soustředění Goju kai. Načerpali zde cenné informace a poznali nové přátele. Za pozvání a skvělé vedení celé akce tímto děkujume panu Vlastislavu Míkovi a těšíme se na další akce tohoto druhu.

Vytoupení na plese v Teplýšovicích

7. února 2015

V současné době probíhá tzv. plesová sezóna, kdy se lidé setkávají s přáteli při dobré zábavě, hudbě a tanci. Ale i při takovéto kulturní akci, se můžete dozvědět něco nového a zajímavého. Důkazem je Sportovní ples v Teplýšovicích, který proběhl dne 7. února. Zde v exhibičním vystoupení převedl své umění oddíl SKP (Sportovní klub Policie České republiky) Karate Benešov, který by...

Zkoušky technické způsobilosti

26. března 2014

Nejčerstvější aktualitou z benešovského klubu karatistů je průběh zkoušek stupňů technické vyspělosti (STV) tzv. páskování, které se konalo v DDM 26. března. Že se nejednalo o lehkou záležitost, bylo patrné z výrazu těch, kteří se “páskování“ zúčastnili. I přes náročnost ...